Apie mus

Kas mes esame ir Kokie mūsų tikslai

Kas mes esame

Esame komanda padedanti jūsų veiklai žengti žingsnį į priekį ir plačiau naudoti šiuolaikines technologijas.

Specializuojames į svetainių kūrimą, jų optimizavimą, bei svetainių įkėlimą į Google aplinką.  Taip pat dirbame su Facebook ir Google reklamomis.

Mūsų tikslai

Mūsų tikslas kaip ir mūsų paslauga padėti kuo daugiau įmonių tapti įnovatyviomis. Mes ne tik sukursime svetainę, bet ir padėsime ją tvarkyti.

Kadangi, siekiame tik aukščiausios klasės svetainių kūrimo, mums rūpi kiekvieno kliento nuomonė ir ieškosime bendro sprendimo, kol kokybiškai atliksime projektą.

innovatio - svetainiu kurimas

Kodėl rinktis mus?

Kodėl rinktis mus?

Tvirti sprendimai

Esame savo srities specialistai. Svetaines kūriame jau virš 4 metų. Per šį laikotarpį išmokome daugybės dalykų, įveikėme daug problemų ir iššūkių.

 

Naudinga informacija

Suteiksime visą reikalingą medžiagą, kad galėtumėte administruoti svetainę, supažindinsime su visais įrankiais. Taip pat suteikiam svetainės administravimo paslaugą siekiant sutaupyti jūsų laiką.

Nepaliksim neaiškumų

Jei kils neaiškumų, padėsime juos išspręsti. Svetainėje rasite visą reikalingą informaciją apie svetainės ir el. parduotuvės funkcijų valdymą. O jei prireiks pagalbos, visados padėsime!

Paprastai ir greitai

Prieš pradedant svetainės kūrimą, sužinosim viską apie jūsų verslą ir kaip norėtumėte matyti savo svetainę. O tada viskas bus paruošta ir pristatyta jums. Jei kažkas nepatiks – pakeisim. Mes garantuojam aukščiausios klasės svetainę.

Peržiūrėkite mūsų jau atliktus darbus