D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Svetaines kuriame „WordPress” platformoje.

Kad svetainė sėkmingai gyvuotų, jai reikia tik serverio (hostingo) ir domeno. Serverio kainos priklauso nuo tiekėjo, tačiau dažniausiai kaina svyruoja tarp 50-100€ į metus. Domenas priklauso nuo galūnės .com, .lt, .eu 4-12€ į metus.

Patikrinsime ar jūsų norimas domenas yra laisvas ir duosime hostingo tiekėjų sąrašą, iš kurio galėsite pasirinkti norimą tiekėją (jei norėsite galėsim padėti pasirinkimo procese). Jums reikės užsakyti hostingą ir domeną, dažniausiai hostingo tiekėjai siūlo nemokamą domeną metams, todėl visas užsakymas vyks vienoje vietoje. Mums duosite prisijungimą ir tada pradėsime svetainės kūrimą.

Kurdami paskyras hostingo puslapyje, domenų parduotuvės puslapyje ar kituose svetainės kūrimui būtinuose puslapiuose rekomenduojame naudoti visiškai naujus slaptažodžius bei registruotis ne su Google paskyra, o susikurti atskirą paskyrą. Gali būti, kad Innovatio teks prisijungti prie šių puslapių, todėl norime, kad klientai naudotų visiškai naujus slaptažodžius, dėl jų pačių saugumo.

El. Prekybos funkcija bus įdiegta jūsų svetainėje su „WooCommerce” įskiepiu. Taip pat bus naudojami pinigų pervedimų tarpininkų įskiepiai („Stripe”, „PayPal” ir kiti priklausomai nuo kliento). Visi šie įskiepiai yra nemokami. Tačiau pinigų pervedimo tarpininkai ima komisinį mokestį nuo kiekvieno pervedimo.

Užsisakius mūsų paslaugas sulauksite el. laiško apie svetainės kūrimo procesą. Procesas yra labai paprastas, mums iš jūsų reikės kuo daugiau informacijos apie norimą svetainę. Kad galėtume surinkti pakankamai informacijos, mes esame paruošę „paruoštuką”, kuriame surašyta kokios informacijos mums reikia iš jūsų. Svetainės kūrimo procese Innovatio su jumis draugaus el. paštu bei telefonu, kad galėtume užtikrinti sklandžią svetainės kurimo eigą.

Administruoti svetainę be patirties būtų išties painu. Tačiau skyrus daugiau laiko pasimokinti (kaip ir bet kam kitam), viskas atrodytų aiškiau. Mes suteiksime reikiama medžiagą, kad išmoktumėte arba galime pasiūlyti svetainės administravimo paslaugą.

Taip. Kiekvienam klientui padėsime ir po svetainės sukūrimo, jei kils klausimų ar problemų.

Jeigu turite abejonių – rašykite. Mielai suteiksime visą reikalingą informaciją ir išsklaidysime visas abejones

Norite turėti gražią, greitą ir funkcionalią svetainę?

Peržiūrėkite mūsų svetainių planus ir išsirinkite Jūsų norus atitinkantį planą!